Арбітраж (вирішення спорів)

Розроблена процедура вирішення спорів на сайтах, що спеціалізуються у сфері написання студентських робіт – свого роду новела.

Довголітня практика компанії «Диплом - Україна» показує, що трапляються випадки, коли права студента чи автора роботи порушуються. Іноді студент, залишивши замовлення відмовляється його оплачувати, тому що передумав замовляти роботу, проте автор вже витратив сили та час і написав її. Іноді автор, не маючи вдосталь часу для написання роботи, вдається до плагіату. Проте подібні мають належним чином каратись задля унеможливлення повторення.

В будь-якому разі, кожна проблемна ситуація має вирішуватись об’єктивно. Для цього і існує АРБІТРАЖ.

Арбітраж для студента:

  1. Замовлена робота виконана не якісно: плагіат, помилки, не відповідає методичним рекомендаціям, робота здана невчасно, проблематика висвітлена не в повній мірі і т.д і т.п.

Будь-який спір розглядається менеджером, відповідальним за замовлення. Менеджер докладає всіх зусиль, щоб робота була перероблена в найкоротший строк безоплатно. Студент має можливість залишити автору негативний відгук, який понижує загальний рейтинг виконавця на -50 балів.

У випадку, якщо менеджеру не вдалося вирішити спір,  студент звертається  до Арбітру, де робота повністю перевірятиметься. У випадку, якщо вказані недоліки дійсно присутні в роботі, ми повернемо Вам витрачені кошти. Автору понижується рейтинг та виконана робота не оплачується.

Строк вирішення спору. Проблемна ситуація має бути вирішена не пізніше двох днів з моменту звернення студента.

Склад Арбітру: засновник сайту, всі менеджери, окрім відповідального за замовлення, додатково залучаються 2 будь-яких автора, що зареєстровані на сайті. За активну участь у вирішенні спору останнім нараховується + 50 балів рейтингу.   

Наявність Арбітражу є вагомою гарантією захисту прав студентів та авторів.

Для звернення до Арбітру заповніть форму в розділі "ВІДПРАВИТИ" на Головній сторінці сайту.