Рейтингова система компанії «Диплом - Україна»

Перш за все, рейтингова систему була створена для студентів.  Робота на сайті влаштована таким чином, що студент самостійно обирає автора серед інших авторів, які запропонували найвигіднішу цінову пропозицію.

На інших сайтах, менеджери самостійно обирають студенту автора, який запропонував найменшу ціну. Таким чином – роботу пише особа, яка, можливо, і не має відповідного рівня професійності.

Компанія «Диплом - Україна» створила рейтингову систему. Це означає, що кожен автор, який зареєстрований на сайті має відповідну кількість балів.  Студент, обираючи серед авторів, може ознайомитись із резюме кожного, переглянути скільки в нього загальних балів,  чи має він негативні відгуки, залишені студентами.

Рейтингова система дозволяє постійним, професійним і сумлінним авторам стати приорітетнішими перед студентом ніж ті автори, які пишуть роботи абияк.

Автори, зверніть увагу, як начисляються бали!

Бонус за регистрацию

                       20                         

Бонус за вход в систему (1 раз в сутки)

5

Бонус за положительный отзыв

50

Бонус за отрицательный отзыв

-50

Бонус победителя месяца: 1 место

100

Бонус победителя месяца: 2 место

70

Бонус победителя месяца: 2 место

30

Таким чином, автори зацікавлені працювати якісно, отримувати хороші відгуки від студентів. Адже чим більше позитивних оцінок – тим більше шансів бути обраними наступного разу.

Ми дбаємо про якість наших робіт, стимулюючи плідно працювати наших професійних авторів!