Відповіді на поширені запитання студентів

1 Яким чином здійснюється cплата замовлення і передача готової роботи?

Cплата замовлення клієнтом здійснюється онлайн через систему Liqpay. При цьому cплата вноситься в 2 етапи: передплата до початку виконання замовлення автором і повна cплата після того, як автор завершив роботу над замовленням. Після повної cплати замовлення та її підтвердження Ви одразу отримаєте можливість завантажити готову курсову чи дипломну роботу з Вашого персонального кабінету.

Сплата роботи авторам здійснюється  на банківську карту після повної сплати замовлення клієнтом.

2 Чи обов'язково вносити передплату за замовлення?

Внесення передплати є обов'язковим, що показує серйозність Ваших намірів отримати готову роботу. Ми прагнемо забезпечити безпеку угоди як для клієнта, так і для автора. Просимо поставитися до цього з розумінням.

 

3 Хто буде виконувати моє замовлення?

Ви самі зможете вибрати автора (з тих, що зацікавилися Вашим замовленням), який буде виконувати Вашу роботу. А щоб Ваш вибір був усвідомленим, ми надаємо Вам резюме автора, а також відгуки інших наших клієнтів, які раніше працювали з автором.

 

4 Від чого залежить термін виконання замовлення?

Як правило, Ви самі визначаєте граничний термін, до якого робота повинна бути готова. Виходячи з цього, автори оцінюють вартість своєї праці. Тому подаючи «гарячі» замовлення, які необхідно виконати в дуже стислі терміни, Ви неминуче будете завищувати їх вартість. У зв'язку з цим намагайтеся замовляти необхідні Вам роботи завчасно.

 

5 Чи можна скасувати замовлення?
Так, Ви можете це зробити у Вашому персональному кабінеті. Замовлення вважається прийнятим тільки після внесення передплати.

 

6 Була внесена передплата за замовлення, але змінилися обставини, в результаті чого замовлена робота вже не потрібна. Що робити?

Перш за все, необхідно зв'язатися з менеджером і викласти йому Ваші обставини. Після цього менеджер зв'яжеться з автором, який працює над Вашим замовленням, і повідомить його про це. Питання про повне або часткове повернення передплати вирішується в кожному випадку індивідуально у відповідності зі ступенем готовності роботи на момент Вашого звернення.

 

7 Чи можна зв'язатися з автором?

Ви можете задавати будь-які Ваші запитання менеджеру системи, який обов'язково обговорить їх з автором і передасть Вам відповідь.

 

8 Як дізнатися, що робота виконана?

На кожній стадії виконання Вашого замовлення Ви будете отримувати відповідні повідомлення на електронну пошту.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Украина онлайн