Дипломна робота є кінцевим результатом роботи кожного студента. Проте, трапляються випадки, коли написати індивідуальну роботу банально не вистачає часу. Чимало студентів влаштовуються на роботу на п’ятому курсі ВУЗу. Тут постає дилема: як написати дипломну роботу та встигнути на роботі? 
Проблем підкинуло Міністерство освіти і науки, яке планує відраховувати студентів, у кваліфікаційних роботах яких був виявлений плагіат. Відповідні норми будуть враховуватись при розробці нового Положення про порядок переведення, відрахування та поновлення студентів ВНЗ. 
Компанія «Україна - Диплом» пропонує кожному студенту підтримку в написанні дипломних робіт. Адже ми розуміємо, що для написання якісної, індивідуальної роботи потрібно багато часу. Потрібно відвідувати бібліотеку, знайомитись із першоджерелами, аналізувати статті, дисертації на подібну тематику. Ми цей час маємо. Окрім того, наші автори мають напрацювання по кожній темі, вони знають де знаходити інформацію, знайомі із новинками та актуальними питаннями в своїй галузі. В нас працюють найкращі викладачі та аспіранти багатьох ВУЗів України. Тому дипломна робота міститиме не лише теорію, взяту із підручників, але і власний аналіз, що є обов’язковим атрибутом будь-якої дипломної роботи.


Хто пише дипломні роботи?
Наша компанія залучає до співпраці найкращих, найдосвідченіших професіоналів. Кожен автор спеціалізується в певній сфері. Компанія «Диплом - Україна» шанує своїх авторів, а тому забезпечує їм надійні умови співпраці та конфіденційності. 
Окрім того, ми вимагаємо наявності в роботі високого рівня унікальності. А це означає, що замовлена дипломна робота не буде скачана з Інтернету. При сучасному розвитку інформаційних технологій, будь-який викладач може перевірити студентську роботу в програмі Антиплагіат. Умова унікальності текстів в дипломній роботі є базовою, і автори про це попереджені. 
Як дізнатись чи робота виконана?
Кожен студент, замовляючи дипломну роботу, вказує необхідний строк для її виконання. Натомість автор, оцінюючи роботу, відразу вирішує, чи вистачить йому часу для її виконання. Зверніть увагу, що Ви можете контролювати хід виконання своєї дипломної роботи. Менеджер в будь-який час, надасть Вам всю інформацію про замовлення. До того, на сайті налагоджений «Зворотній зв'язок», тобто студент може вести переписку з менеджером, який відповідальний за замовлення. 
Як здійснюється оплата дипломної роботи?
Компанія «Диплом- Україна» намагається забезпечити оптимальні умови співпраці студента і автора. Зі свого боку, ми відбираємо найкращих авторів, створюємо для них зручні умови співпраці зі студентом. Водночас ми маємо гарантувати оплату дипломної роботи, яку писатиме автор. Тому від студента ми вимушені брати аванс. Оскільки наша компанія позиціонує себе на ринку студентських послуг як таку, що максимально захищає інтереси студента, то ми гарантуємо високий рівень конфіденційності та безпеки для студента. Це означає, що якщо робота виконана не якісно або не відповідає методичним рекомендаціям – ми повернемо аванс. 
Отже, після внесення авансу, Ваша дипломна робота автоматично направляється на виконання автору. Зверніть увагу, що остаточна оплата здійснюється після повного виконання роботи у встановлені строки. 
Ми пропонуємо те, чого не пропонують інші
Ситуація: студент отримав якісну дипломну роботу, проте до захисту залишилось дуже мало часу. Підготуватись якісно до захисту дипломної роботи в умовах обмеженого часу заважко. А тому ми пропонуємо послуги, які не пропонують інші компанії:

  1.  підготовка студента до захисту: виокремлення найголовніших, найактуальніших моментів дипломної роботи; 
  2.  підготовка доповіді, презентації до дипломної роботи;
  3.  підготовка до захисту шляхом бесіди на визначену тематику, відповіді на цікаві питання по роботі, розгляд практичних ситуацій;
  4. виправлення, доповнення вже написаної роботи або самим студентом, або іншим автором та підготовка до захисту;
  5. перевірка орфографії, пунктуації, відповідності мовним правилам при написанні дипломної роботі.

Такі послуги можуть здійснюватись при домовленості з автором шляхом особистої зустрічі, в Skype, іншими засобами зв’язку. 
Запам’ятайте: дипломна робота для Вас буде цікавою та зрозумілою.